Nahrávání


Nahrání vokálů (a nástrojů) v prostoru profesionálního akusticky odhlučněného studia v bezprostředním centru Brna.

Nahrání zdrojových materiálů je často nejdůležitější část písničky a ovlivňuje kvalitu mixu a nahrávky v celém průběhu, našim cílem je tedy pořídit perfektní bezchybné stopy pro maximální kvalitu výstupu.

Mixing & Mastering


Po nahrání stop přichází na řadu mixing, pro mě objektivní smíchání a vyrovnání stop a elementů ve skladbě či nahrávce. Cílem mixu je dosáhnout čistého, kvalitního a objektivního poslechu.

Mastering jsou finální úpravy, např. snaha o stejný zvuk na různých zařízeních, subjektivní zabarvení nahrávky na přání umělce či zadavatele a příprava do koncových formátů.

pozn.: Nejčastěji je mixing & mastering společný proces, ale můžeme dle domluvy zvážit i pouze jednu z těchto služeb.

Mix & master aplikujeme buď na stopy nahrané přímo u nás, anebo na Vámi zaslané stopy do studia.

DJing


Sháníš DJe do klubu, kavárny, na otvíračku nového obchodu, otevíračku festivalu nebo předskakování? Nevíš, co za styl anebo chceš všechny najednou? Jsem stylově flexibilní, za sebou mám již nespočet hraní všeho druhu (viz. portfolio) a oplývám zkušenostmi. Domluvíme čas, domluvíme cenu a to stačí, příští zastávka: hraní na tvé akci!

Hudební produkce


Hudba na míru, hudba bez míry. Hudba do reklamy, jingle, znělka, radio-spot, soundtrack k filmu, soundtrack ve hře, nový singl. Mé produkční portfolio najdeš zde pod štítkem hudba. Není toho málo a já se zatím budu těšit na zprávu, kde se domluvíme na našem příštím projektu s hudbou na míru!

Record Label


Náš label Mike Roft Records se zabývá zprostředkováváním a vydáváním pro naši soupisku umělců, artist managementem a distribucí - je toho dost. Pokud máš zajímavé nápady, fresh sound nebo myšlenku a sháníš platformu, jak nabídnout své talenty světu, napiš mi a domluvíme se. Budu se těšit, díky!